Sezona 2005/2006

Činnost TKG Hlinsko – Úspěchy sezony 2005/2006

27. 5. 2006 Festival tanečního mládí, Česká Lípa, Mistrovství ČR SUT – celostátní kolo
  • BUENA LATINO – 3. místo, Vicemistr ČR 2006
  • JEN TAK – finálové 6. místo
13. 5. 2006 – Mistrovství ČR SUT – zemské kolo, Mohelnice
  • BUENA LATINO – 1. místo
13. 5. 2006 – Otevřené Mistrovství Slovenské republiky v plesových choreografiích a exhibicích, Žiar nad Hronom
  • PŘÍBĚH – Standardní formace – finálové 7. místo
  • POLKA Z PŘEDMĚSTÍ – ostatní – 4. místo

Exhibice

  • EXHIBICE LAT – Janáček Petr – Bačkovská Eliška – 2. místo
  • EXHIBICE STT – Mejzlík Štěpán– Kristýna Baumová – 3. místo
1. 5. 2006 – Mistrovství ČR v choreografiích polky, Chrudim
  • POLKA Z PŘEDMĚSTÍ – 3. místo, Vicemistr ČR 2006
1. 5. 2006 – Mistrovství SUT ČR plesových choreografií, Chrudim
  • PŘÍBĚH – semifinále
  • HEJ PANE – semifinále
  • POLÁRNÍ ZÁŘE – semifinále
  • BUENA LATINO 2
15. 4. 2006 – Dance Party, Hradec Králové – regionální kolo soutěže tanečních formací, nesoutěžní přehlídka
  • JEN TAK – doporučení – postup na celostátní přehlídku
  • BUENA LATINO
1. 4. 2006 – Festival tanečního mládí, Chvaletice
  • JEN TAK – plesová předtančení, 1. místo
  • BUENA LATINO – plesová předtančení, 3. místo
  • BUENA LATINO 2 – plesová předtančení – ktg. dospělí, 1. místo
3. 12. 2005 – Pardubická Ryengle, Pardubice
  • HEJ PANE – finálové 4. místo
12. 11. 2005 – Mistrovství ČR formací STT, Ústí nad Labem
  • PŘÍBĚH – finálové 3. místo, Vicemistr ČR + nominace náhradníka na Mistrovství světa v Moskvě 28. 10. 2006 a na Mistrovství Evropy v Moldávii 14. 10. 2006

Páry – Mistrovství ČR v párové polce

27. 5. 2006 – Česká Lípa – Mistrovství ČR v české polce/děti
  • Sokol Filip – Sokolová Adéla (děti) – semifinále
  • Jaroslav Kysela – Kateřina Kyselová (junioři) – semifinále
1. 5. 2006 – Chrudim – Mistrovství ČR v české polce/dospělí
  • Petr Janáček – Denisa Stodolová – semifinále
  • Milan Janda – Kristýna Pecinová – semifinále
1. 4. 2006 – Chvaletice – regionální kolo juniorských a dětských párů
  • Jaroslav Kysela – Kateřina Kyselová (junioři) – 1. místo
  • Ondřej Bouška – Ilona Homolková (děti) – 1. místo
  • Filip Sokol – Adéla Sokolová (děti) – 2. místo